BUTY MTB LEVEL Zobacz większe

BUTY SZOSA LEVEL

Nowy produkt

519,00 zł brutto

Więcej informacji

SIDI Level - buty szosowe (czarny)

Sidi Level jest podstawowym obuwiem szosowym w ofercie włoskiego producenta. Na nodze trzymają się dzięki dwóm paskom mocowanym rzepami oraz jednym pasku zatrzaskowym. Ich klamra (Caliper Buckle) jest łatwa w obsłudze, nawet w rękawiczkach. Dzięki podwójnej regulacji (regulowana także jest długość paska) każdy dopasuje ten but idealnie do swojej stopy.

Bardzo sztywna podeszwa Carbon Composite to połączenie kompozytu węglowego i sztywnego tworzywa sztucznego.

Wierzch buta wykonany jest w całości ze skóry syntetycznej. Zapiętek zbudowany jest w technologii Sidi Heel Cup, która pełni swoją rolę - w czasie jazdy jest wygodnie i stabilnie. Nacinany wzdłużnie język nie wbija się w stopę nawet przy najciaśniejszym zapięciu klamry.

 

Cechy produktu:

  • Przeznaczenie - szosa
  • Zapinanie - klamra Caliper Buckle + paski z rzepem
  • Klamra Caliper Buckle - lekki, mikrometryczny system zapinania buta, który następuje dzięki podniesieniu dźwigni centralnej klamry. By w pełni otworzyć klamrę należy podnieść równocześnie dwie małe boczne klamry. Regulacji mikrometrycznej, na przykład podczas jazdy, dokonuje się naciskając górną cześć centralnej dźwigni. Klamra i paski są wymienne i dostępne w ofercie części zamiennych.
  • Wierzch - sztuczna skóra i nylonowa siateczka.
  • Sidi Heel Cup wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.
  • Podeszwa Millenium 4 Carbon Composite - to połączenie włókna weglowego z rdzeniem wykonanym z nylonu, co skutkuje uzyskaniem dużo wyższej szytnowści niż w przypadku podeszwy wykonanej całkowicie z nylonu. Zabieg ten powoduje, że podeszwa jest dużo bardziej wytrzymała oraz stabilniejsza mechanicznie, a także nie chłonie wilgoci, co sprawia, że nie zmienia ona swoich właściwości wraz z upływem czasu lub temperatury. Na pięcie wymienna, gumowa podkładka antypoślizgowa wykonana z poliuretanu. By ułatwić wymianę progów, podeszwa posiada nadrukowaną skalę w zakresie 10 mm w pionie i w poziomie. Podeszwa Millenium 4 jest kompatybilna z najlepszymi markami pedałów obecnych na rynku oraz posiada również możliwość zamocowania płytki Look Memory.
  • Replaceable Heel Pad - wymienna, gumowa podkładka antypoślizgowa.
  • Kompatybilne z wszystkimi typami pedałów zatrzaskowych.
  • Do czyszczenia należy używać łagodnego mydła i wody. Użycie alkoholu lub szorstkich materiałów czyszczących może spowodować uszkodzenie powierzchn

Podobne produkty: 28