Bezprzewodowa grupa SRAM Red eTap 2x11 Upgrade Kit

Nowy produkt

Ten produkt nie jest dostępny

4 590,00 zł brutto

Opis

Ilość przełożeń2x11
PrzeznaczenieSzosa
Grupa osprzętuElektroniczna

Więcej informacji

SRAM jest obecnie drugą co do wielkości firmą (po Shimano) produkującą komponenty rowerowe. Została założona w 1997 roku w Chicago w, USA a nazwa wzięła się od imion założycieli: ScottRay Sam. Firma na początku była znana przede wszystkim ze swojego patentu - manetek obrotowych GripShift, a następnie przerzutek w systemie ESP.

SRAM Red eTap to pierwsza na rynku bezprzewodowa, elektroniczna grupa osprzętu szosowego. Jest to jednocześnie najwyższa szosowa grupa amerykańskiej firmy, która łączy w sobie postęp i doświadczenia czerpane z dotychczasowej topowej grupy mechanicznej, czyli SRAM Red.Przerzutka tylna SRAM Red eTap® dokonuje zmiany błyskawicznie. Jest nieskomplikowana i ma minimalistyczny wygląd. Aluminiowe elementy konstrukcji, karbonowy wózek, ceramiczne łożyskowane kołeczka zostały połączone z zaawansowaną, dedykowaną elektroniką, by ostatecznie stworzyć to ważące 238g. Dzięki własnego protokołu AIREA odbywa się komunikacja bezprzewodowa ułatwiając instalację i ustawienie napędu eTAP®.

Klamkomanetki SRAM Red eTap® cechują się precyzją, która wyklucza omyłkową zmianę w górę zamiast w dół i na odwrót,  zachowuje, szybkość i łatwość zmian.

Bateria zasilająca przerzutki eTap. Pełne naładowanie wystarcza na ok. 1000 km.
Jeden kształt kompatybilny z obiema przerzutkami.
Ładowarka do baterii eTap®. Pełne naładowanie zajmuje ok. 45 minut.W skład zestawu wchodzi:
1. Przerzutka tylna SRAM Red 22 eTap krótki wózek
2. Przerzutka przednia SRAM Red 22 eTap
3. Klamkomanetki SRAM Red 22 eTap 2x11
4. Ładowarka SRAM Red eTap

Produkty powiązane

Podobne produkty: 4